"Аня из Зелёных Мезонинов" (первая книга про Аню) Люси Монтгомери.

Тема у розділі 'Young adult', створена користувачем Meri Poppins, 6 чер 2016.

1. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    upload_2016-6-6_9-23-28.jpeg
    «Аня из Зеленых Мезонинов» (Anne of Green Gables; другой вариант перевода — «Энн из Зелёных Крыш») — первый и самый известный роман канадской писательницы Люси Монтгомери. Увидел свет в 1908 году и к середине XX века стал одним из самых популярных произведений англоязычной детской литературы.

"Аня из Зеленых Мезонинов" - это история рыжеволосой девочки, которую Марк Твен назвал "самым трогательным и очаровательным ребенком художественной литературы со времен бессмертной Алисы".

Lady Chatterley, Stacey, Nadushka та ще 1-му подобається це.
  2. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Прочитала вже давніше, але все ніяк зараз не виходить з відгуками. Тим не менш. Це цікава дитячо - підліткова книжка з розряду Полліанни, Маленьких жінок і т.д. Особливо на Полліанну схожа, адже тут теж присутня маленька неординарна головна героїня, яка вражає своєю мрійливістю, добротою і цікавими вигадками. Книжка наповнена позитивом і наштовхує на думки, що світ не без добрих людей і якщо дуже хотіти і йти до своєї мети, обов'язково все вийде як найкраще.
    Думаю, така книжка сподобається багатьом дівчаткам і ніхто не зупиниться тільки на першій частині, а буде бажання прочитати всю серію.

ludmilka-milka, Pr. Mcgonagall та Nadushka подобається це.
  3. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Я читала всю серію, дуже її люблю, тепла, душевна історія, а Енн стає дорослішою в кожній книзі, знахідка для підлітків.

Останнє редагування: 4 жов 2016
    Margaruta, Meri Poppins та Pr. Mcgonagall подобається це.
  4. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.272
    Симпатії:
    4.480
    Стать:
    Жіноча
    І я читала всю серію.Мені дуже сподобалася-мила і тепла історія.ирішила собі і паперові книжки купити і колись перечитати українською

Pr. Mcgonagall та Lady Chatterley подобається це.
  5. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Ага- дуже гарні вони- вся серія від урбіно

Останнє редагування: 28 чер 2016
    ludmilka-milka, Meri Poppins, Pr. Mcgonagall та ще 1-му подобається це.
  6. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.272
    Симпатії:
    4.480
    Стать:
    Жіноча
    Видавництво Урбіно.я вже маю першу-зелену

Meri Poppins, Pr. Mcgonagall та Lady Chatterley подобається це.
  7. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    4.716
    Стать:
    Жіноча
    Я сьогодні оцю зелененьку тримала в руках, мені не дуже оформлення сподобалось. Це ж дитячо-підліткова література, а там жодного малюночка. І не люблю, коли книжка сама закривається, якщо не тримати її обома руками.

Видавництва "Ранок" набагато більше сподобалося. Великий шрифт, кращий папір, красиве оформлення. А різниця між першою і другою книжкою всього в 20 гривень.

Irysya, milka, ludmilka-milka та 3 іншим подобається це.
  8. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    А зі скількох років на твою думку може цю серію починати дитина, читати? :bbb90:
    Я малому (5,5) читаю вже книги без малюнків, а сама дитина чи б читала таке, не орієнтуюсь...

Мені, як дорослій урбіно більше подобається, сама вперше читала їх років в 11-12, ще Маленьких жінок, то малюночки мене вже не цікавили....
    В середині досить цікаво, але сама палітурка в Ранку якась аляписта, "дешева", все наліплено підряд в фотошопі, а Урбіно справді працювали художник

Останнє редагування: 14 лип 2016
    Margaruta подобається це.
  9. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    4.716
    Стать:
    Жіноча
    Мені здається дівчинці має бути мінімум 9. Хлопчику маленькому буде цікавіше послухати, ніж хлочику-підлітку почитати, бо книжка таки дівчача.
    За картинки - я сама дуже люблю книжки з красивими малюнками і гарно оформлені, тому і дитині такі намагаюся купити. Читаємо і без малюнків, але з малюнками любимо більше. Роздивитися, позахоплюватися або попридиратися )).
    Ну і для мене немаловажно, щоб книжка не закривалася сама.
    Дівчинка на зеленій палітурці більше відповідає образу Енн, тепер я розумію, що на розовій ілюстратор приукрасив зовнвшність малої, але от в загальному шрифт, оформлення, папір, зшивка - таки в користь розової.
    Сумно те, що знайшла в книжці помилку, "вивчити молитву на пам, ять", до того ж вона повторюється декілька разів.

milka, Pr. Mcgonagall та Nadushka подобається це.
  10. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    879
    Симпатії:
    2.975
    Стать:
    Жіноча
    Я маю кілька книжок від Урбіно, але прочитала тільки першу. Мені подобається переклад і оформлення.

11. Auroraten

Auroraten Читач книг

Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    755
    Стать:
    Жіноча
    Дівчатка, за вашими відгуками розумію, що збірник про Енн - література для підлітків і юнацтва. Ви з такою любов'ю згадуєте про враження від книжок, що мені вже і самій хочеться прочитати.
    В нас, на жаль, не дуже склалися читацькі стосунки з авторкою (не з книжкою :)).
    Першими в цьому напрямі літератури ми купили для доньки (у віці 8-9 років) пригоди "Невгамовної Кейті":

Дитині настільки сподобалися книжки, з таким захватом оповідала нам, що навіть наш тато спромігся їх прочитати :)!
    Після них доця хотіла читати лише про життя і пригоди дівчаток приблизно того ж віку. Наступною ми підібрали золоту книгу усіх часів і народів - Полліанну:

Ця історія теж "пішла" нормально, але моя дитина зауважила, що автори того часу трохи займалися плагіатом - всі основні риси характерів, обставини життя ніби переписані одне у одного.
    Після Полліанни ми натрапили на трилогію про Емілі, для початку придбали дві перші книги (мами Енн з Зелених Дахів):
    [​IMG][​IMG]

Першу прочитала, а другу дотягнула лише до половини вже трохи з обуренням, що книжки майже копіюють одна одну. Звісно, третю і не купували.
    Моєю помилкою було пропонувати цю літературу без перерви, треба було розбавляти іншими напрямками. Або, можливо, трохи не попала у вік - треба було читати таке на рік-два пізніше. Зараз донька все одно надає перевагу книжкам про дівчаток приблизно її віку, лиш з більш динамічними і сучаснішими пригодами.
    А от я в підлітковому віці обожнювала саме таку романтичну літературу. На жаль, тоді мені не трапилася ця авторка, певно у Радянському Союзі Люсі Мод Монтгомері не видавалася.

Margaruta, Meri Poppins, Lady Chatterley та 4 іншим подобається це.
  12. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Ооооо, бач, а ми і не знали, що є про маму Енн... Раджу ще безпрограшний варіфант, якщо не читали, і точно книгу всіх часів і дівчат "Маленькі жінки" ( хоча краще б переклали леді чи паняночки чи щось таке:) )

Margaruta, Meri Poppins, Auroraten та ще 1-му подобається це.
  13. Auroraten

Auroraten Читач книг

Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    755
    Стать:
    Жіноча
    Мама Енн - я мала на увазі Л.М.Монтгомері hesitate2, з-під її пера народилася Енн, як і Емілі.
    Ну, "Маленькі жінки" - це класика жанру, читала, подобалось, навіть всплакнула :). Але не знаю, як її сприймають сучасні дівчата.
    Ваші донечки наслідують ваші літературні смаки?

14. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.522
    Симпатії:
    7.979
    Стать:
    Жіноча
    У нас тут дівчаток підліткового віку не дуже багато, в основному дошкільнята або 1-2 клас, то ми самі ще ці книги читаєм/перечитуєм, щоб знати що потім дітям радити)

Auroraten та Lady Chatterley подобається це.
  15. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Самі перечитуємо, у нас ще й більше пацани підростають... то таке, як Чарлі читаємо, мумі тролі, чудове чудовисько і т.д.... Але я мамині наслідувала і звичайно плекаю великі надії на доцьку:))))

Останнє редагування: 24 сер 2016
    Margaruta, Auroraten та Pr. Mcgonagall подобається це.
  16. Auroraten

Auroraten Читач книг

Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    755
    Стать:
    Жіноча
    О-о, Чудове Чудовисько - це наша настільна книга! Дуже сподобалася!
    Я до того, що мені, моїй мамі і бабусі однаково подобалась Джейн Ейр, Гордість і упередженість і т.д. А я собі уявити не можу, щоб через рік-два ці книжки були б прочитані (і уподобані) моєю донькою і її подружками. Зараз не така вже й погана шкільна програма з літератури (в старших класах) - а коли я підлітків питаю, як їм сподобався Жюль Верн ? - Нудно, Марк Твен? - Нудно...
    При цьому дуже радує, що і моя дитина, і діти наших друзів - дуже читаючі і начитані. Просто мені здається, що дуже стрімко змінилися смаки в порівнянні з нами. Взагалі-то, зі мною :), бо все ж і за моєї юності не всі мої подружки поділяли пристрасть до Ш.Бронте і Дж.Остен (вже мовчу про Діккенса).

17. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Йой, та я на днях ледве Того Жуль Верта прочитала, два місяці мудохалась, є тема:) А Джейн Єйр і Гордість - бесподобні, точно дівчатка вподобають згодом:)

Ms. Blackie, Margaruta, Soulless та 2 іншим подобається це.
  18. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.418
    Симпатії:
    6.344
    Стать:
    Жіноча
    Ех, чому я не читала цю серію в підлітковому віці grust Треба надолужувати :bbb4:

Soulless, Meri Poppins, Lady Chatterley та 2 іншим подобається це.
  19. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.272
    Симпатії:
    4.480
    Стать:
    Жіноча
    @Margaruta ,вона гарно читається і зараз.я он собі книжки паперові купую

Margaruta, Ms. Blackie та Soulless подобається це.
  20. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    879
    Симпатії:
    2.975
    Стать:
    Жіноча
    Я теж собі паперові по-трошки купую) Читається гарно і цікаво.

Meri Poppins та Ms. Blackie подобається це.

Поділитися цією сторінкою