Анджела Нанетті Мій дідусь був черешнею

Тема у розділі 'Дитяча література', створена користувачем Pr. Mcgonagall, 27 бер 2016.

1. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.232
    Симпатії:
    7.334
    Стать:
    Жіноча
    Ця книга - родинна історія хлопчика Тоніно, розказана від його імені. Проста і казкова водночас. Така, що зачепить кожного знайомими ситуаціями, подіями, фразами і страхами.

У Тоніно є мама й тато, які не завжди знаходять спільну мову. Є дідусь і бабуся міські, а є - сільські. І вони зовсім різні, бо живуть у різних світах. І саме сільські дідусь і бабуся - Оттавіано і Теодолінда - словами, вчинками, тим, які вони є, відкривають перед Тоніно, а отже - й перед нами, скарби емоцій, вчать розуміти себе й близьких, сприймати і переосмислювати навіть найскладніші речі та явища. Навіть смерть, яка є невід'ємною частиною життя.

Ця історія - повернення в дитинство з його можливістю неможливого і нагадування про те, що дива існують поряд з нами, і що, попри сум, несправедливість та розпач, ми таки зуміємо їх побачити, якщо тільки відкриємо до них серце.

Lady Chatterley, Читачка та Stacey подобається це.
  2. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.232
    Симпатії:
    7.334
    Стать:
    Жіноча
    Створила тему тут бо книжка відноситься до дитячої літератури, але дуже мені сподобався відгук на LiveLib про те що
    Почала я щойно її читати - це настільки чуттєва історія, і в цьому маленькому хлопчику я бачу себе в дитинстві, кожне речення може бути цитатою а те що не цитата то якась весела ситуація.

Irysya, Auroraten, Ms. Blackie та 3 іншим подобається це.
  3. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.232
    Симпатії:
    7.334
    Стать:
    Жіноча
    Прочитала я вже книжку - прекрасна історія про любов, силу людського духу, вірність.

Auroraten, Ms. Blackie, Ирина та 4 іншим подобається це.
  4. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.537
    Симпатії:
    7.723
    Стать:
    Жіноча
    Ооой, я на неї давно дивилася, чомусь хотіла придбати паперову, але щось заважало, і я її з кошика викидала. За описом - подобається!
    @Мар'яна , ти її за пару годин прочитала, чи я щось не так зрозуміла?

Lady Chatterley та Pr. Mcgonagall подобається це.
  5. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.232
    Симпатії:
    7.334
    Стать:
    Жіноча
    Так, там всього 130 сторінок і з них добрих 25 ілюстрації.

6. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    535
    Симпатії:
    1.807
    Стать:
    Жіноча
    О, дякую за відгук!! А з якого віку можно починати читати?

Останнє редагування: 18 вер 2016
  7. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.232
    Симпатії:
    7.334
    Стать:
    Жіноча
    Я думаю що з дошкільного віку можна.

8. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.473
    Симпатії:
    9.821
    Стать:
    Жіноча
    Я прочитала цю книжку. Нам її подарували. Дуже чуттєва і дуже сумна((((( Щось останнім часом не раз замислювалася про старість і старих людей,тому що зараз почала помічати як за пару останніх років змінились мої батьки. І на скільки тяжко думати,що колись їх може не стати. Я відразу відганяю ці думки,але вони повертаються знову і знову,коли я бачу зміну їх зовнішності,зміни які робить старість(((((((
    Дуже хочеться щоб старші люди достойно проживали свої останні дні,там де їм хочеться,з тими хто їм потрібен. Мені боляче згадувати,які помилки робили мої батьки і я коли ,наприклад,моя бабуся доживала останні дні,тижні,місяці. За деякі розмови,сварки дуже соромно. Страшенно не хочу щоб так було з моїми батьками. Дай Бог розуму!

Ця книжка підняла ось ці мої роздуми. Боже як шкода дідуся(((((

До речі, мій малий дуже прив'язаний до мого тата,майже так само як в книжці. Не уявляю щоб з ним було ,як би його не стало.

Я прочитала книгу без сліз,а зараз пишу це ,а по щоках котяться сльози...

Не впевнена ,що це дитяча книга,хоч і написала як для дитини.

Nadushka, ariannagres, Ms. Blackie та 2 іншим подобається це.
  9. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.534
    Стать:
    Жіноча
    І я нарешті почитала, правда російською і з досить убогими ілюстраціями, але за нєімжнієм кращого...

От цікаво, чого російською - вишня? Цікаво, що в оригіналі- взагалі то саме черешні ростуть високі і зручні для лазання і їх можна їсти відрами- вишня все ж таки- до Того не надається :)

А історія дивовижна, неймовірна, справді про все і про кожного- дуже хочу почитати її разом з сином!

Meri Poppins та Pr. Mcgonagall подобається це.
  10. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.762
    Симпатії:
    4.265
    Стать:
    Жіноча
    Це неймовірна книга, яку справді треба читати кожному. Я ревіла, коли читала, і зараз читаючи ваші відгуки, теж навертаються сльози. Вона зачіпає спогади про моїх рідних людей, зачіпає за живе, і тому моментами дуже боляче(((
    Але з іншого боку, вона і світла, добра, несе надію. Тому обов'язково читайте)

Pr. Mcgonagall, Nadushka та ariannagres подобається це.
  11. Malalhala

Malalhala Перехожий

Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Стать:
    Чоловіча
    Книга буквально доводит до слёз

Поділитися цією сторінкою